REGINA KONDRLÍKOVÁ

Regina Kondrlíková

Vítam Ťa. Som Regina.

V roku 1993 som ukončila štúdium biochémie na PrF UK v Bratislave. V tom čase som už mala skoro dvojročnú dcérku a tak som v ďalšom vzdelávaní mladej vedkyne nepokračovala. Mám však v sebe hĺbavého skúmajúceho ducha. Už pred viacerými rokmi som počula o možnosti vidieť do tela cez naše oči. Veľmi ma to zaujalo a tak som sa to postupne začala učiť. Absolvovala som na tému irisdiagnositiky viaceré školenia na Slovensku aj Čechách. 

 

Mojimi učiteľmi boli Ing. Karol Guygyela ( Zvolen ), Frank Navrátil, BSc.N. D. (Praha), Vilém Gašparík ( Nová Baňa ), Radko Legát ( Vrútky ) a pravdaže Ľubomír Jánoš (Bratislava).

Zúčastnila som sa aj ďalších školení o zdravej a liečivej výžive u prof. Ing. Dušana Zachara, DrSc.,  o liečení stravou a potravinovými doplnkami u Mudr. Petra Suchého. Podľa systému Natur house som sa vzdelávala v dietetike a zdravom chudnutí. U pani Moniky Kampošovej som absolvovala súbor prednášok o Tradičnej čínskej medicíne.

Ďalšie znalosti som získala aj z kníh o bylinách, doplnkoch výživy, krvných skupinách, makrobiotike, delenej, surovej či vegetariánskej strave, ako aj z rôznych kurzov zdravého varenia.

Vždy ma však priťahovali hlbšie súvislosti o stave tela a našej psychiky. Tu využívam poznanie z numerológie, etikoterapie a  Bachovej kvetovej terapie o našej povahe a návykoch v myšlienkach a emóciách.

Roky som sa venovala vlastnému sebapoznaniu, dýchacím aj mentálnym cvičeniam, jóge,Tai ti, brušnému tancu, relaxácii a rôznym druhom masáží.

Od apríla 2009 pracujem na živnosť ako poradkyňa zdravia a  terapeutka. Som vďačná za všetky skúsenosti zo životných príbehov ľudí, ktorí ma navštívili  počas mojej poradenskej praxe.

Som veľmi rada, že môžem byť členkou Asociácie Iridológov Slovenska a šíriť tak ďalej úžasné poznanie skrývajúce sa v našich očiach.

web: www.terapiaregina.sk
e-mail: poradenstvo.regina@gmail.com
tel.: 0905 / 168 213
Naši iridológovia
Copyright © Asociácia Iridlogóv Slovenska
Created by Disweb.sk